4.11.2019

Rok temu wenlafaksyna 75mg. Potem pięć pozwów od TVN i wenlafaksyna 150mg.

Po roku nawrót depresji i mocniejsze leki: duloksetyna 90mg i do tego jeszcze jakieś nasenne paskudztwo do rozpuszczania w buzi. Paskudztwo nawet nie dlatego, że niesmaczne, ale jak codziennie musisz międlić miętową pastylkę, by nie zasnąć o świcie, to zaczynasz ją kochać nienawidzić.

A jutro wyrok w pierwszej rozprawie. Co będzie dalej? Nie wiem. Jak się mam? Chujowo. Czy mam poczucie beznadziei? Zawsze. Czy mam poczucie sprawiedliwości? Prawie nigdy.

Comments

Julka pisze:

Będzie dobrze, wierzę w to! Będę o Was myśleć jutro <3

Joanna pisze:

Pamiętaj, że jesteś super, niezależnie od dawki i niezależnie od wyroku.

Basia pisze:

Patryk, jesteś bardzo dzielny, trzymam kciuki, będzie dobrze!

Natalia pisze:

Będę przy Was myślami. Nie mogę osobiście. Musi być dobrze . Potem apelacja jak się nie uda ! Trzymajcie się !

Ania pisze:

Fizycznie będę w pracy tysiąc km od Warszawy ale sercem jestem jutro z wami chłopaki na sali ❤️

asiakomar pisze:

Trzymaj się! ❤️

Weronika pisze:

Będzie dobrze, a jak nie teraz, to w najbliższej przyszłości. Trzymam kciuki, kocham was ❤️

Daga Neonowa pisze:

Nie jestem w stanie w stu procentach zrozumieć co czujesz, ale wiem jak kiepsko (z nielicznymi przebłyskami szczęścia) żyje się z poczuciem beznadziei, wiem jak trudno egzystuje się na psychotropach, wiem jak to jest czuć 500 ataków paniki dziennie, wiem jak to jest nie jeść nic ze stresu, żeby zaraz popaść w giga food porn. Najbardziej jednak wiem, jakie to ważne, by doświadczać piękna (I know, tani wersik, ale still true) w morzu bezradności, w którym się topię. Vogule Poland to moje piękno, które zawsze wywołuje uśmiech na duszy. To taki Monty Phyton generacji millenialsów. Za to dziękuję Tobie Patryku, za słońce wśród czarnego nieba, na którym sobie mieszkam.
PE ES Trzymam za Was oboje kciuki 💜

Martyna pisze:

Całym sercem jesteśmy z Wami! <3

O pisze:

Patryk, jestem z Tobą myslami. Jest nas duzo. Mam nadzieję , że czujecie to wsparcie. Nie może być tak że korporacja będzie władca umyslow. Ich działania wpływają na Twoje zdrowia , oby sędzia to dostrzegł.

Dodaj komentarz